Gezen Tavuk Yumurtası

Gezen Tavuk Yumurtası

Aktavyarka tavukçuluk firması olarak uzun yıllardır gezen tavuk üretimini sağlıklı ortamlarda yapıyoruz. Gezen tavuklarımız uzmanlar eşliğinde arazide dolaştırılarak o arazideki bulunan otlarla besleniyorlar. Bu da gezen tavuk yumurtalarının diğer yumurtalardan daha besleyici olmasını sağlıyor. Aktav Yarka  Prefabrik Çadır Kümes Aynı zamanda Tavuk Satışı konusunda yanınızdadır. Firmamız gezen tavukları yetişmekle beraber gezen tavukların satışını da yapıyor. Bu sayede gezen tavuk işine girmek isteyenler için imkan sağlıyoruz. Ayrıca müşterilerimiz talep ederlerse tavukların yetiştirileceği ortamı da hazır hale getiriyoruz.

Gezen Tavuk Yumurtası Satışı

Firmamız ayrıca gezen tavuk yumurtası almak isteyen kişilere ve firmalara da satış yapıyor. Gezen tavuk yumurtalarını alanlar sağlıklı besleniyorlar ve iyi vitamin alıyorlar. Gezen tavuklarımız doğal beslendikleri için yumurtaları da doğal oluyor. Gezen tavuklar çayırlarda beslendiği için onların yumurtasına çayır yumurtası da deniliyor. Firmamız gezen tavukların çeşitli türlerini üreterek yumurtalarını elde ediyor. Bu tavuk türleri arasında nick brown, lohman brown, ataks ve pleymut gibi tavuk türleri bulunuyor. Sizlerde bu tür tavuklardan elde edilen sağlıklı ve doğal gezen tavuk yumurtası satın almak isterseniz iletişim numaranızı kullanarak sipariş verebilirsiniz. Bu sayede vitamin değeri daha yüksek yumurtalarla beslenebilirsiniz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

  1. Gezen Tavuk Yumurtası Gezen Tavuk Yumurtası için yorumda bulun

    Gezen Tavuk Yumurtası için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Gezen Tavuk Yumurtası için ilk yorumu yapabilirsin.