7/24 Trasnfer

7/24 transfer hizmeti mi arıyorsunuz? Özelikle Antalya transfer firmalarına bakıyorsanız doğru yerdesiniz demektir. En çok vip transferin yapıldığı yerlerin başından Antalya gelmektedir. Nedeni zaten belli. Turizm diyarı Akdeniz bölgesi her daim yaz kış turist akın etmekte. Kışın çok olmasa bile yapılan kongreler, fuarlar ve bir dizi diğer etkinliklere katılımın çok olması ile bile bu bölgedeki otelleri sürekli bir işleyiş halinde oluyorlar.

Otellerin Antalya transfer hizmeti veren firmalar ile ortaklaşa çalışarak konaklama yapılacak müşterilerine ulaşım hizmet verdikleri doğrudur. Ek olarak bu ulaşım olaylarının organize edilmesinde ayrı bir çaba harcamaları gerekiyor.

Transfer Organizasyonu

Vip hizmet veren VipSZY.com kongre ve fuarlar için katılımcıları Antalya havalimanı transfer dahil alıyor ve konaklamanın yapılacağı otele kadar ulaştırıyor. Aynı şekilde bitişinden aynı şekilde katılımcıları Vip araçlar ile havalimanına geri ulaştırıyor. Bu tip organizasyonlarda kongre konferans ve panellerde fuarlarda aracı organizatör firmalar ulaşımıda sağlamaktadır. Genelde firma bu işlerde ehil bir ajans ile çalışmak ister. Esas ana konu ulaşım olmadı için ulaşım ve transfere kısmı sürekli unutulan ve aksamalar yaşanan bir noktadır. Bunu deneyimli organizatör ajanslar iyi bir transfer firması ile çalışıldığında bu tip aksamaların yaşanmayacağını bilirler.

VipSZY sektörün en iyi organize olan firması olduğu için süreklilikle bu tip organizasyonların yıldızı olmuştur. Dünyaca ünlü kişilerin transfer sorumluluğu yanından Devlet adamları ve büyüklerinin ulaşımı ve transferi bu firmaya emanet edilmiştir. Gelişip transfer sektörünün en iddialı yüzü olmasının temellerini oluşturansa Vip hizmeti her yolcusuna en üst düzeyde yaşatmasından kaynaklanır. En çok tavsiye edilen antalya havalimanı transfer firması olmak bizler için bir onur sayılır.

Gerek fiyat performans gerekse kalite anlayışı günden güne daha da yükselterek sektörün nabzını elinde tutuyor.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalı

Bir cevap yazın

  1. 7/24 Trasnfer için yorumda bulun

    7/24 Trasnfer için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak 7/24 Trasnfer için ilk yorumu yapabilirsin.